Žití

IZS Stream je nejdůležitější podpora pro IZS

Aplikace vytvořená týmem z Drony SIT přinesla hasičům a policistům bezpečné streamování z místa krizové události, umožňuje označit body zájmu a určit přesnou polohu ohniska požáru nebo hledaných osob.

Moderní bezpečnostní systémy pro městskou policii

Nový dispečink Městské policie Plzeň v sobě spojuje moderní chytré prvky s umělou inteligencí, systémem kamerových záznamů, s čidly, jež detekují výstřely, rozbití skla, panický křik nebo nárůst hladiny vodních toků.

S4AllCities Horizon 2020

Vyhodnocování úrovní kybernetických a fyzických bezpečnostních hrozeb v reálném čase s dopadem na zvýšení bezpečnosti, ochranu lidských životů a majetku.

Plzeň součástí aplikace Záchranka

Jsme součástí oblíbené aplikace Záchranka – o krizových situacích dáváme vědět tak rychle, jak jen je to možné.

DUET Horizon 2020

Plzeň bude mít svoje digitální dvojče, přesný 3D model přinese zlepšení do řady oblastí – ať už jde o krizové řízení, urbanismus nebo třeba turismus.

Vývoj senzorového dronu pro HZS

Vytvořili jsme senzorové jednotky nesené dronem, které dodávají veliteli zásahu důležité informace o škodlivých látkách, jejich koncentraci i šíření.

Využití dronů pro inspekce mostů

Umíme drony využívat nejrůznějšími způsoby. Třeba taková inspekce mostu s využitím bezpilotních letadel je rychlejší, přesnější, levnější a jednoznačně bezpečnější.

Využití dronů pro Integrovaný záchranný systém

Plzeňští dronaři se stali jako první v České republice součástí integrovaného záchranného systému. Tady udávají Západočeši trendy.

Eduroam

Plzeň se stala členem celosvětově známé sítě Eduroam, a to jako první město v České republice.

Stadionová WiFi FC Viktoria Plzeň

Fotbalový stadion ve Štruncových sadech jsme pokryli vysokorychlostní wifi sítí, ke které se samozřejmě připojíte zdarma.

Bezpečnost dětí – opatření na ZŠ

Vylepšili jsme systém vyzvedávání dětí v družinách – díky čtečce čipových karet svázané se jménem a speciální aplikaci je celý proces bezpečnější a přehlednější.

Free WiFi

Plzeňanům a turistům je zdarma k dispozici wifi konektivita. Připojení je možné v relaxačních zónách, na úřadech nebo třeba sportovištích.


© 2018 Smart City Plzeň, design by Beneš & Michl