Správa

Porovnání nesených kamer DJI Zenmuse

Vhodně zvolená technika při zásazích Drony SIT v rámci IZS je základem dobře odvedené práce. Jen tak nám mohou smart technologie ulehčovat život.

IZS Stream je nejdůležitější podpora pro IZS

Aplikace vytvořená týmem z Drony SIT přinesla hasičům a policistům bezpečné streamování z místa krizové události, umožňuje označit body zájmu a určit přesnou polohu ohniska požáru nebo hledaných osob.

Prohlížeč 3D modelů – nová aplikace pro IZS

Aplikace vytvoří na místě a v reálném čase 3D model skenovaného objektu. Často ji využívají složky IZS k prozkoumání objektu ještě dříve, než do něho při zásahu vstoupí.

Digiškolka

Aplikace Digiškolka usnadní komunikaci mateřinek s rodiči.

Chatbot

Komunikace – to je základ. Chatbot je virtuální parťák připravený 24 hodin denně poradit s vyřízením nejčastějších situací, se kterými míříte na plzeňské úřady.

Web města Plzně

Oficiální web Plzně je důležitým komunikačním kanálem mezi občany a městem. Vytváříme pro vás přehledné stránky, které informují a pomáhají při řešení životních situací.

TutaPlzeň

Máme údaje o životě ve městě a sdílíme je s vámi – podívejte se na portál TutaPlzeň.

Tichá linka

Díky Tiché lince si lidé se sluchovým postižením mohou na úřadě důstojně vyřídit vše, co potřebují.

Open data

Skrze otevřená data poskytujeme veřejnosti údaje o provozu, chodu, fungování města a jeho organizací v dostupných formátech pro další zpracování.

Plzni To

Skrze aplikaci PlzniTo může kdokoliv snadno nahlásit závadu na veřejném prostoru, kterou my následně začneme co nejrychleji řešit.

Elektronický Portál Občana EPO

Elektronický portál občana je nástroj, který umožňuje elektronické podání na úřadě – tedy zjednodušuje občanům vyřizování úředních záležitostí.

Klikací rozpočet města

Pomocí klikacího rozpočtu jsme zpřístupnili veřejnosti hospodaření města, jeho rozpočet.


© 2018 Smart City Plzeň, design by Beneš & Michl